Manželé Arltovi – Svatba ve stodole
Manželé Kancaovi, Golfhotel Morris Mariánské Lázně
1.6.2015
Manželé Rieglovi, Golfhotel Morris Mariánské Lázně
8.8.2015Manželé Artlovi


Přeci jen svatba je pro každého, nejen pro nás dva velký den, den kdy se svět dvou lidí oficiálně mění z já na MY a obzvlášť pro nevěsty. Myslím si, že Vám a celému Vašemu týmu mohu za mě a hlavně za manžela ještě jednou moc poděkovat za skvělou přípravu,jídlo, výzdobu a hlavně pevné nervy s mými požadavky „bláznivé“ nevěsty, které nemám problém 100x změnit a stejně se vrátit k variantě, kterou mi doporučíte :o) Co se týče servisu v den D, tak jednoduše SUPER.

Obsluha profesionální, usměvavá, příjemná,atd.. Dokázali rychle reagovat na můj požadavek při obědě a vyřešit ho k plné spokojenosti nás všech tak, že to nikdo nepostřehl – zapomněla jsem totiž při domluvě menu na kamarády, kteří nejedí kvůli víře vepřové.

Navíc Váš celkový přístup k novomanželům, je úžasný. Samotný styl americké svatby, kdy se v zázemí Vašeho hotelu může nevěsta schovat a do poslední chvíle nebýt viděna a ani rušena, je perfektní. Konečně jednou změna… ženich, který po většinu příprav přispívá jen soustavným - ano, jak si přeješ, nebo jak se ti to líbí … :o) - se konečně může plně zapojit a to vítáním, připichováním myrt a v neposlední řadě se celkově věnuje rodině a přátelům.

V neposlední řadě bych chtěla také pochválit výzdobu. K té bych jen řekla PECKA – úžasné doplňky na stromě, altánky pro rodinu, bílé židle, ULIČKA… no prostě v jednoduchosti je krása a Vám se povedlo z parčíku vytvořit romantické místo, kde se díky výzdobě a prostředí cítili všichni příjemně a z každého koutu dýchala romantická atmosféra.

Shrnula bych to jen do velkého DĚKUJEME a popřála Vám mnoho dalších úspěšných svateb. Plno, tak spokojených zákazníků, jako jsme byli my a v budoucnu Vašich dalších služeb určitě rádi znovu využijeme.