Manželé Lustigovi, Parkhotel Morris Nový Bor – Svatba ve stodole
Manželé Zemkovi, Parkhotel Morris Nový Bor
3.9.2016
Manželé Bernynajovi, Parkhotel Morris Nový Bor
28.7.2017Manželé Lustigovi

Parkhotel Morris Nový Bor


Pokud hledáte to pravé místo pro svatbu, kde se kloubí pěkné prostředí (interiér/exteriér), je pro vás Parkhotel Morris v Novém Boru ta správná volba.

Tím, že jsme chtěli mít vše (obřad v přírodě + hostinu) na jednom místě, tak jsme svěřili náš den „D“ právě do jejich rukou a vše dopadlo na výbornou. Což hodnotili i samotní svatebčané (50 osob).

Dokonalé řízení a organizaci celé svatby od A až po Z měl pod svým dohledem sám ředitel hotelu pan Malec.

Velice musíme ocenit profesionální přístup veškerého personálu. Tím, že člověk mívá svatbu většinou jednou za život, tak jsou věci, které si ani neuvědomí, že jsou potřeba vyřešit/zajistit, ale pan Malec pamatoval vždy na vše! Výzdoba hotelu/zahrady byla dokonalá. Fotografie na jejich stránkách opravdu nelžou.

V případě deště se na hotelu nachází i svatební salónek připravený na obřad. Musíme zmínit, že předpověď počasí pro náš den nebyla zrovna příznivá a již pár dní předem jsme přemýšleli, zda nenakoupíme průhledné deštníky, ale na konec jsme si řekli „ono to nějak dopadne“… ale pan Malec byl důslednější (aniž bychom to s ním prodiskutovávali) a průhledné deštníky nakoupil sám, takže jsme byli velice mile překvapeni, když jsme je viděli nachystané. Na konec jsme je využili pouze jako dekoraci při focení, bylo krásně.

Nad dokonalou organizací celého dne dohlížel pan Malec se svou pravou rukou Radkem (zástupce ředitele), který mimo jiné osobně pouštěl hudbu od nástupu až po gratulace. Radkovo načasování hudby, hlasitost a nenápadné upozorňování na rychlost při nástupu, bylo skvělé.

Rovněž nás velmi mile překvapilo, když došli ještě před obřadem za nevěstou na pokoj, zda je vše v pořádku a s informacemi, kdy bude moct opustit pokoj. Nebylo také zapomenuto na vlečku nevěsty, kterou několikrát upravila hosteska před příchodem k oddacímu místu (pro nevěstu důležitá věc, aby vše vypadalo dokonale).

Další důležitou věcí, je jídlo. Neslyšeli jsme nikoho, komu by nechutnalo naše zvolené menu (variace mini předkrmů, polévka a vepřová panenka se šťouchaným bramborem) + raut, včetně svatebního dortu, který jsme si nechali zajistit hotelem.

Tím bychom rádi poděkovali kuchařům, kteří nám připravili (nejen na svatbě) vždy perfektní pokrm. Při svatební hostině obsluhoval laskavý personál, který neustále „číhal“, zda někdo něco nepotřebuje. Staral se o nás snad veškerý personál. Každé přání či požadavek byl vždy splněn na výbornou. Upřímně děkujeme všem za maximální nasazení, profesionalitu a bezvadný přístup s realizací našeho nejvýznamnějšího dne v životě.

Vám všem, co chcete mít dokonalou svatbu s minimálními starostmi, nebojte se svěřit svůj svatební den do rukou Parkhotelu Morris - pana Malece a jeho týmu. Děkujeme za vše!