Manželé Nováčkovi, Rezidence MORRIS Pihel – Svatba ve stodole
Manželé Paškovi, Golfhotel Morris Mariánské Lázně
10.10.2019
Manželé Zelenkovi, Golfhotel MORRIS Mariánské Lázně
30.7.2020


Manželé Nováčkovi

Rezidence MORRIS Pihel


Dobrý den,

rádi bychom se s Vámi podělili o naší svatební zkušenost v Rezidenci Morris - Pihel. A ačkoliv recenze nikdy nepíšeme, v tomto případě jednoduše musíme.

Od prvního telefonátu s námi ohledně svatby komunikoval pan ředitel Malec a už na první schůzce bylo jasné, že jsme našli to pravé. Velice mile a ochotně nám představil celý koncept svateb v hotelích Morris a zodpověděl veškeré naše otázky. Po celou dobu plánování svatby jsme byli v kontaktu právě s panem Malecem, který měl tím pádem přehled o celém průběhu našeho dne, včetně všech požadavků, přání, vyjímek. Zároveň od první schůzky probíhala e-mailová komunikace, kde bylo sepsáno vše, včetně všech cenových nabídek. Od začátku plánování svatby až po konečné vyúčtování byly tedy celkové náklady velice lehce spočitatelné a transparentní.

Nutno zmínit, že přestože nám do plánování zasáhla pandemie se zákazem svateb, absolutně jsme nepocítili sebemenší potíže s přeplánováním čehokoliv nebo hledáním nového termínu. Vše bylo komunikováno velice aktivně a mile.

A jelikož jsme si chtěli náš den užít a mít co nejméně starostí se zařizováním, nechali jsme co nejvíce věcí na hotelu Morris. Svatební dort, jmenovky, výzdoba, koláčky, květiny, to vše bylo v režii Morris týmu a bylo to skvělé rozhodnutí. Dort byl výborný a lehký, květiny naprosto dokonalé, přesně podle představy, a to stačilo zaslat jedno foto. Navíc jsme nemuseli nikde nic vyzvedávat a řešit, vše domluvil pan Malec. Květiny byly v den svatby připravené na apartmánu, dort naservírovaný na domluvený čas. Minulo nás tedy domlouvání s dodavateli, vyzvedávání a převážení.

Samotný svatební den už probíhal celý dle naplánovaného scénáře, kde jsme se jak my, tak naši hosté nemuseli o nic starat a jen jsme si celý den užívali. Tým lidí z Morrisu i celým dnem hosty (a nás) provázel, nemuseli jsme tedy ani nasměrovávat hosty, provádět je místem, rovnat je u obřadu, svolávat na krájení dortu, starat se o nástupní hudbu. To vše a mnohem víc bylo perfektně zvládnuto bez našeho přičinění.

Ještě než jsme začali cokoliv ohledně svatby plánovat, věděli jsme, že se budeme soustředit hlavně na kvalitu služeb a dobré jídlo. Jsme v tomto směru dost rozmazlení a věnujeme tomu nemalou pozornost. A nejen tím Rezidence Morris - Pihel předčila naše očekávání.

Děkujeme tedy tímto panu Malecovi za skvělou více než půlroční péči a celému jeho týmu profesionálů, co se o nás během několika dní pobytu staral, především Renče a Radkovi.

Už teď se těšíme na další návštěvu, tedy návštěvy, nezůstaneme jen u jedné :)

Jana a Martin Nováčkovi