Manželé Zelenkovi, Golfhotel MORRIS Mariánské Lázně – Svatba ve stodole
Manželé Nováčkovi, Rezidence MORRIS Pihel
30.7.2020
Manželé Dreslerovi, Golfhotel MORRIS Mariánské Lázně
31.8.2020


Manželé Zelenkovi

Golfhotel MORRIS Mariánské Lázně


Vážený pane řediteli,

dovolte nám touto cestou Vám poděkovat  za perfektní organizaci našeho svatebního dne, který se konal 11. 7. 2020 ve Vašem Golf hotelu Morris v Mariánských Lázních.

Chtěli bychom jmenovitě poděkovat Vám, panu Fejglovi, paní Koštelové a personálu, který se od samé počátku plánování našeho svatebního dne již v září 2019 o nás velice ochotně staral, radil, provázel nás.

Následně bychom pak chtěli vyjádřit obrovské díky všem zaměstnancům restaurace - obsluze (vždy milí, usměvaví, ochotní), kuchařům (vaří naprosto úžasně), ale především hlavnímu člověku, „vedoucímu směny v restauraci“ (bohužel jsme se zapomněli zeptat na jméno, což nás velice mrzí :-o ), který celý náš svatební den vedl. Věříme, že Vy budete vědět, o kterého Vašeho skvělého zaměstnance se jedná. Jeho přístup od samého rána (vlastně již pátečního večera, kdy nám byla čest jej poznat)  k nám byl naprosto dokonalý. Celým dnem nás s lehkostí provedl, se vším poradil, byl velice trpělivý, starostlivý, milý, poradil a uklidnil v každé chvíli a hlavně mu ani na vteřinku nescházel úsměv na tváří. Zaslouží si veškeré naše díky!!!! Je to ten nejlepší člověk na svém místě. S ním se u vás hosté cítí rozmazlováni a opečováváni v tom pravém smyslu slova.

Od prvního okamžiku, kdy jsme se rozhodli strávit svatební den u vás, jsme se setkali s velice vstřícným, laskavým a profesionálním přístupem, což vyústilo v ten nejhezčí den našeho života. Prostředí hotelu, kvalita ubytování, výborná kuchyně a nevtíravý, lidský a profesionální přístup personálu je vizitkou toho, že zákazníci jsou u Vás na prvním místě. Věříme, že takto nastavený koncept vede k Vaší velké spokojenosti z výborně odvedené práce.

Chtěli bychom Vám popřát, aby se Vám, personálu a celé síti hotelů stále dařilo, vše vycházelo podle plánu a neměli jste o zákazníky nouzi. 

Vždy se k vám budeme s radostí a láskou vracet.

Se srdečnými díky
Michaela a Zdeněk Zelenkovi